Nasza strona korzysta z plików cookie. Kliknij krzyżyk z prawej strony, aby zakceptować pliki cookies na tej stronie i zamknąć ten komunikat. x
english

Wnętrza domu jednorodzinnego w Wiczlinie

Prezentujemy wnętrza domu w Wiczlinie, do którego wykonaliśmy rownież projekt budowlany. Zaletą projektowania zarówno bryły jak i wnętrz budynku jest możliwość zachowania spójnej myśli projektowej oraz przewidzenia zawczasu, zaprojektowania i wykonania większości detali.

Zaproponowany układ parteru jest na planie prostokąta, którego krótszy bok z jednej strony zamyka kuchnia z wyspą, z drugiej zaś pokój dzienny. Wchodząc do domu, na pierwszy plan wysuwa się duży, drewniany stół jadalny na tle okna z widokiem na ogód oraz wolnostojący, trójstronny kominek. To tu jest serce domu.

Nietuzinkowa klatka schodowa wygląda lekko i współcześnie. Stopnie są wspornikowe, konstrukcyjnie oparte na ścianie, a jako balustrada służą nam wielkie tafle szkła. Wszystko od góry doświetlone jest oknem dachowym i daje poczucie lekkości i przestrzeni.

Kolorystyka stonowana drewna egoztycznego, bieli i szarości stanowi ponadczasowe tło dla życia rodzinnego pełnego koloru i wigoru.