Nasza strona korzysta z plików cookie. Kliknij krzyżyk z prawej strony, aby zakceptować pliki cookies na tej stronie i zamknąć ten komunikat. x
english

Mieszkanie w Gdyni

Lokalizacja: Gdynia
Data: 2014
Status: zrealizowany
Inwestor: prywatny

Dwupokojowe mieszkanie w budynku z lat 50tych przeszło gruntowany remont. Przygotowano je pod wynajem. Na podłodze w kuchni oraz w przestrzeni międzyszafkowej w kuchni zastosowano płytki mozaikowe z czarno białym graficznym wzorem przyciągającym uwagę. Dodatkowo w łazience na ścianie przy wannie z  "czarnej cegiełki" ułożono wzór nawiązujący do tego pojawiającego się na mozaice, który dodatkowo uatrakcyjnia łazienkę. Lustro na całej szerokości ściany zarówno nad jak i pod szafką powiększa przestrzeń i pięknie odbija zarówno wzory kafli jak i dwie miedziane wiszące na umywalką lampki.

Kuchnie zaprojektowano w dwóch kolorach bieli i grafitu. Wysokie, pionowe szafki wysmuklają przestrzeń.

Indywidualnie zaprojektowana i wykonana na zamówienie biała stolarka drzwiowa nawiązuje do stylu lat 50-60tych. 

W sypialni utowrzono 2 garderoby, do których wejście jest poprzez nierzucające się w oczy bezościeżnicowe drzwi wtopione w ścianę.

W całym mieszkaniu zaaranżowano przestrzenie dla ekspozycji zdjęć i grafik. Wykorzystano zdjęcia autorki projektu, rodziny i przyjaciół (Kazimierza Skołysz, Magdaleny Juszczyk i Mai Skołysz).