Nasza strona korzysta z plików cookie. Kliknij krzyżyk z prawej strony, aby zakceptować pliki cookies na tej stronie i zamknąć ten komunikat. x
english

Maja Skołysz

Architekt, członek Pomorskiej Izby Architektów

Ukończyła Wydział Architektury na Politechnice Gdańskiej w 2005 roku. Doświadczenie zdobywała w biurach projektowych w kraju i za granicą, między innymi pracując dla firm w Belfaście - Północnej Irlandii i Londynie, w Anglii.

Była członkiem zespołów projektujących szkoły, osiedla mieszkaniowe, biurowce oraz duże zespoły mieszkalno - usługowe.

W 2009 roku, przez 2 miesiące, pracowała jako wolontariusz i fotograf budując szkoły w rezerwatach Indian w Kostaryce. W tym samym roku zdobyła uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń.

Od 2010 roku prowadzi własną pracownię architektury i wnętrz. Obecnie zajmuje się głównie projektami budynków mieszkalnych oraz aranżacji wnętrz mieszkalnych i publicznych.

Uwielbia podróże, książki i kreatywne spędzanie czasu z dziećmi.

Katarzyna Skołysz-Libudzka

Architekt

Ukończyła Wydział Architektury na Politechnice Gdańskiej w 1999 roku w zawodzie pracując już od dwóch lat. Doświadczenie zdobywała w pracowniach w Polsce oraz Belfaście, Irlandii Północnej projektując szereg budynków użyteczności publicznej, osiedli mieszkaniowych, domów indywidualnych oraz wnętrz.

Po zdobyciu uprawnień budowlanych w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń w 2009 roku swoje zainteresowania skierowała w stronę aranżacji i projektowania wnętrz.

Obecnie pracuje jako projektant wnętrz w Belfaście, Irlandii Północnej.

Od 2010, współpracuje z M19, głównie przy projektach osadzonych w Wielkiej Brytanii.

Kocha podróże i kuchnię śródziemnomorską.