Dom w Redłowie

Nasz najnowszy projekt remontu i przebudow domu jednorodzinnego w Gdyni.

Sopot wnętrza apartamentu w kamienicy w Sopocie

Nasz najnowszy projekt aranżacji wnętrz apartamentu w zabytkowej kamienicy w Sopocie

Flora Development Sales Office

Gdynia, concrete, steel, greenery, brick redness and yachts outside the window.

Show Apartment in rebuilt and renewed historical building in Poznań

We would like to present the show apartment in Kamienica Wiedeńska in Poznań. A new project in a historical building.

Single family house in Gdynia with brick and wood elevation

Projekt domu jednorodzinnego w Gdyni. Bryła budynku tarasowa, w kształcie litery „L”, z płaskim dachem. Otwarta na ogród, z drewnianym tarasem i zielonym dachem.

about us

  Architecture is about creating a space that is user-friendly, beautiful and ergonomic. We believe in it.

M19 Architekci to pracownia architektoniczna z Gdyni . Współpraca z naszym zespołem stanowi gwarancję udanej inwestycji budowlanej oraz niepowtarzalnej kreacji wybranego wnętrza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu  zdobywanemu w kraju i za granicą oraz pełnemu zaangażowaniu aranżujemy przestrzenie, które są komfortowe, estetyczne i funkcjonalne. W ten sposób odpowiadamy na potrzeby i oczekiwania użytkowników, zapewniając ekskluzywny obszar do pracy oraz wypoczynku.

Tworzymy projekty zarówno budowlane (z pozwoleniem na budowę), jak i aranżacje wnętrz. Jako architekci wnętrz dobrze wiemy, jak wykorzystać potencjał przestrzeni i zharmonizować estetykę oraz ergonomię. Projektujemy przestrzenie współczesne i klasyczne. Staramy się poszukiwać nowych rozwiązań, zarówno w funkcji, jak i w formie. Do każdego projektu podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem, starając się stworzyć przestrzeń funkcjonalną i nieszablonową, osadzoną w kontekście miejsca, z poszanowaniem dla historii i otaczającego krajobrazu.

We always try to propose something new to our clients, which is a response to their needs. We take care of every detail and at the same time try to apply financially optimal solutions. We can listen carefully, design and implement.

interiors

Dobry architekt wnętrz to zaangażowany twórca, który potrafi pokonywać pojawiające się przeszkody w sposób kreatywny. Różnokierunkowość rozwiązań w funkcji i w formie wymaga holistycznego podejścia do każdego zlecenia i jesteśmy przygotowani na takie wyzwania. Dla nas projektowanie i nadzór nad realizacją to prawdziwa pasja, którą realizujemy w kraju i za granicą od kilkunastu lat. 
Łączymy to, co nowe, z tym, co sprawdzone, a każde zadanie jest dla nas niepowtarzalne. Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja budowlana lub aranżacja wnętrz nabrała indywidualnego charakteru, dopasowanego do upodobań inwestora.

Project of hall entrance and staircase in Kamienica Wiedeńska Poznań, designed with Biuro Kreacja

architecture

Współpracującym z nami inwestorom proponujemy stworzenie od podstaw projektu budowlanego. Skompletujemy dokumentację branżową dla wybranego przez Ciebie projektu. Obszary działalności pracowni M19 dotyczą zarówno budynków mieszkalnych (jedno- i wielorodzinnych), jak i obiektów usługowych oraz przestrzeni komercyjnych. Na każdym etapie zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne.
Jako architekci, nie tylko projektujemy, ale również pomagamy w wyborze działki, opracowaniu kosztorysu, dopełnieniu formalności, znalezieniu wykonawcy i sprawujemy rolę organu nadzoru autorskiego.

 

Poniżej jeden z naszych ostatnich tematów – projekt domu jednorodzinnego w Chwaszczynie koło Gdyni.

contact us

M19 Architekci
ul. Starowiejska 7/2a
81-356 Gdynia

E: info@m19.pl
W: www.m19.pl

Maja Skołysz
T: (048) 535 975 140

Please make an appointment by phone.